Školení Power Query

Školení power query

efektivní nástroj pro získávání a úpravy dat nejen v excelu

 

Power Query je výkonný a uživatelsky přívětivý nástroj, který vám umožní efektivně získávat, transformovat a spojovat data z různých zdrojů.

Základní kurzy: Poskytujeme školení pro začátečníky, kteří se s Power Query teprve seznamují. Tato školení vás provedou základy nástroje a naučí vás, jak importovat data, provádět transformace a využívat klíčové funkce.

Pokročilé kurzy: Pro ty, kteří již ovládají základy Power Query, poskytujeme pokročilá školení. Tyto kurzy vás provedou složitějšími transformacemi, práci s pokročilými funkcemi a automatizací procesů pomocí Power Query.

Kurzy na míru: Pokud máte specifické požadavky nebo potřebujete se soustředit na konkrétní oblasti Power Query, můžeme vám také nabídnout školení přizpůsobené vašim potřebám. Vytvoříme program školení, který je přesně přizpůsoben vašim cílům a úkolům.

Praktická cvičení: Všechna naše školení jsou navržena tak, aby kombinovala teorii s praktickými cvičeními. Budete mít příležitost okamžitě používat Power Query na reálných příkladech a naučit se ho efektivně využívat.

- získávání dat z Webu (aktuální měnové kurzy, ceny akcií atd.)
- bleskurychlé úpravy "ohavných" importů ze SAPU
- automatické zpracování CSV exportů
- sloučení všech CSV / XLSX / TXT / ... souborů ze složky
- propojování více tabulek / datových zdrojů přes klíčový sloupec (namísto těžkopádného a zdlouhavého SVYHLEDAT/VLOOKUP)

Pomocí Power Query odbouráte většinu otravné rutiny spojené s importem a následnou zdlouhavou úpravou vstupních dat. Můžete se tam plně věnovat analyzování získaných dat.

 

 Pro cenu, termíny, osnovu na míru či další dotazy mě prosím kontaktujte.